Bylo Vám již 18 let?

Vstupujete na stránky s erotickou tématikou. Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.


O nás

Úvod InfoO nás

Společnost Top Ocenter s.r.o.  působí aktivně na českém trhu od roku 2013. Dostatečný kapitál majitele společnosti a zkušenosti ze zahraničních trhů jsou dostatečnou zárukou kvality a profesionality poskytovaných služeb.

 

Naši dodavatelé patří v daném oboru k evropské špičce. Veškeré zboží podléhá přísné kontrole kvality a hlavně dbáme na zdravotní nezávadnost. Zboží je certifikováno a splňuje nejpřísnější standarty. Náš sortiment najdete i v Německu,Polsku, na Slovensku a Ukrajině . Maloobchodní prodej je zajišťován ve vlastních e-shopech, které provozujeme ( valentyn69 a topocenter.cz ). Nabízené zboží se vyznačuje vysokou kvalitou a neméně důležité jsou poskytované služby zákazníkům.

 

Velký důraz je kladen i na předměty, jak z pohledu designu, tak i ceny. Jen pár čísel: velkoobchodní  obrat za letošní rok přesáhne přes 100 mil. Kč ve všech našich firmách ve zmiňovaných zemích . Počet zaměstnanců k 31. 12. 2019 je 29 . 

 

Dalšími důležitými obchodními aktivitami je velkoobchod v rámci České republiky, Slovenské republiky a Německé republiky . Jsme součástí distribuční sítě , která má svou dlouholetou tradici. Máme několik samostatných divizí zaměřených na distribuci elektroniky a drahých kovů . V současné době je Top Ocenter s.r.o. číslem 1 na pražském trhu v dodávkách pro velkoobchody. V roce 2020 jsme rozšířili naše portfolio firmy a rozšířili jsme sortiment nabízeného zboží .Investovali jsme do maloobchodního prodeje, abychom mohli postupně nabízet zboží přímo od výrobce k zákazníkovy. Pravidelně se účastníme různých světových veletrhů, kde propagujeme značku B-Link.

 

 

Jsem spolehlivý plátce DPH

        . To znamená, že řádně plníme zákonem stanovené podmínky a řádně

         odvádíme DPH.

 

Naše společnost nemá žádné dluhy


       . To znamená, že řádně platíme všechny naše závazky, které plynou z podnikatelské činnosti. 

Provozovatel eshopu

Top Ocenter s.r.o.

IČ: 01930231

Jaurisova 515/4

142 00 Praha 4

eshop()valentyn69.cz

Copyright 2020 - 2023 © valentyn69.cz